IMPALNTOLOGIJOS IR

ODONTOLOGIJOS KLINIKA ŠYPSENA

Ukmergės g. 19, Panevėžys

Dirbame: I-V 8:00 - 19:00; VI 8:00 - 15:00

 

Registracija

+370 640 17473

Specialistai

ODONTOLOGIJOS KLINIKOS "ŠYPSENA" KOMANDA

 

EVALDAS LUKOŠEVIČIUS


Gydytojas odontologas, burnos, veido ir žandikaulių chirurgas

Atlieka veido-žandikaulių chirurgines operacijas, sudėtingą dantų šalinimą, lūpos bei liežuvio pasaitėlio plastiką, dantų implantaciją, kaulo atstatymo procedūras.

NARYSTĖS: „International Team of Implantology“ (ITI) narys. Odontologų rūmų narys. Tarptautinės osteosintezės asociacijos narys (AO). Lietuvos veido ir žandikaulių chirurgų asociacijos narys.

2002m.baigė Kauno Medicinos Universitetą. Po burnos chirurgijos rezidentūros baigimo Vilniaus Universitete. 2006m. įgijo burnos chirurgo specialybę. 2010 metais įgijo burnos-veido ir žandikaulio chirurgo specialybę. Dirba veido-žandikaulių chirurgu VUL Santariškių klinikose. Nuolat tobulinasi Lietuvoje bei užsienyje.

 

 

JUSTAS ŠATKAUSKAS


Gydytojas odontologas, burnos, veido ir žandikaulių chirurgas

Džiaugiamės, kad mūsų komandą papildė naujas gydytojas odontologas, burnos, veido ir žandikaulių chirurgas Justas Šatkauskas. Profesinė patirtis nuo 2008 m. Justas atlieka veido-žandikaulių chirurgines operacijas, sudėtingą dantų šalinimą, lūpos bei liežuvio pasaitėlio plastiką, dantų implantaciją, kaulo atstatymo procedūras. Specialistas dirba veido-žandikaulių chirurgu Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinikoje.

 

MARIUS ŠVEDAS


Burnos chirurgas

 

 

KRISTINA KUBILIŪTĖ


Gydytoja ortodontė

2011 m. baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitetą ir įgijo odontologės – ortodontės klasifikaciją.

K.Kubiliūtė žinias tobulinosi: Ortodontinių anomalijų gydymas aparatais, nereikalaujančiais pacientų bendradarbiavimo. Suaugusių ortodontinio gydymo klinikiniai ypatumai. Požiūris i ortodontiją: nuo klasikinės mechanikos iki molekulinės biomechanikos ir už jos ribų. Laiko patikrinta ortodontinio gydymo biomechanika. Angle II klasė ir gydymo pabaigimas su beligatūriniais breketais. Contemporary orthodontic treatment with self-ligating appliances and variable prescription orthodontics: how differentiate your practice.

 

 

JŪRATĖ TRIŠINIENĖ


Gydytoja endodontė

Jūratė Kauno Medicinos Universitete (KMU) įgijo magistro laipsnį ir odontologės specialybę. Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete (LSMU) podiplominėse studijose specializuojasi - endodontologijos rezidentūroje.       

J.Trišinienė tobulinasi įvairiuose seminaruose, kursuose, mokymuose. Dalyvavo tarptautinėje konferencijoje apie estetinius ir funkcinius sprendimus odontologijoje, domėjosi naujovėmis ir aktualijomis odontologo praktikoje. Jūratė mokėsi praktinės endodontijos mokymo kursuose apie „Chemomechaninį dantų kanalų paruošimą“, dalyvavo seminare apie nanotechnologijų panaudojimą endodontijoje. 

Specialistė žinių sėmėsi seminaruose „Klinikinė endodontija nuo A iki Z“, “Estetinis priekinių ir krūminių dantų restauravimas kompozitais ir stiklojonomerais“, vyko į praktinės endodontijos mokymo kursus  “Mikroskopija ir endodontinių komplikacijų pergydymo principai klinikinėje praktikoje”.  

J.Trišinienė žinias tobulino ir tarptautinėse mokslinėse praktinėse konferencijose “Endobaltic 2012” bei “Endobaltic 2014”, vyko į bienalę Ispanijoje “European Society of Endodontology – biennial congress”. 

 

 

AISTĖ BAJORAITĖ


Gydytoja endodontė

Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) baigė antrinę rezidentūrą ir igijo gydytojo endodontologo kvalifikaciją.

Gydytoja tobulinosi renginiuose: „Burnos ligų profilaktika ir reabilitacija“, „Endodontinio gydymo komplikacijos: prevencija, diferencinė diagnozė, gydymo galimybės ir progronė“, „Naujovės ir aktualijos odontologijos praktikoje“, „Klinikinė endodontija nuo A iki Z“, „Praktinis endodontijos kursas“.

Gydytoja Aistė žinių sėmėsi užsienyje: „17th Biennial ESE Congress“ Europos endodontologų asociacijos konferencija. Barselona, Ispanija, „Tiesioginės restauracijos S.Radlinskio technika. Master-class kursai. Ukraina“,  „16th Biennial ESE Congress“ Europos endodontologų asociacijos konferencija. Lisabona, Portugalija“.

         

 

LINA PAULIUKONIENĖ


Gydytoja odontologė

Lina 2006m. baigė Kauno medicinos universitetą ir įgijo gydytojo odontologo kvalifikaciją. Sekančiais metais baigė odontologijos studijų krypties odontologijos studijų programos internatūrą.

L.Pauliukonienė dalyvavo seminaruose apie dantų implantų protezavimą, naujoves ir aktualijas odontologijos praktikoje, implantų protezavimą nu A iki Ž, dantų vainikinės dalies defektų protezavimo ypatumuose, domėjosi estetinio priekinių ir krūminių dantų restauravimo kompozitais ir stiklojonomerais, infekcijos kontrole ir būtinąją pagalba, nuolat dalyvauja įvairiuose mokymuose ir konferencijose.
 

 

LAURA MAZECAITĖ-VAITILAVIČIENĖ


Gydytoja odontologė

 

 

AUŠRA PAKARKLĖ


Gyd. odontologė ortopedė

 

 

EDITA MIKULIČIENĖ


estetinės medicinos gydytoja

Edita Mikuličienė yra kvalifikuota gydytoja dermatokosmetologė ir mezoterapeutė. Atlieka lūpų kontūro korekciją, putlinimą hialurono užpildais, bioreparaciją, plaukų slinkimo gydymą mezoterapija ir PRP bei daug kitų. Nuo 2015 m. yra Lietuvos Nacionalinės Dermatokosmetologijos ir Estetinės Mezoterapijos Specialistų Asociacijos komiteto direktorė ir valdybos narė, VšĮ Sveikatos ir Grožio akademijos dėstytoja. Gydytoja nuolat kelia savo kvalifikaciją ir domisi veido jauninimo procedūrų naujovėmis.

 

 

EDITA BUDRIENĖ


estetinio plombavimo specialistė

Edita Vilniaus universitete baigė odontologijos studijas.

Žinias tobulinosi įvairiuose kursuose ir seminaruose:„Restauracinė odontologija: ką galime padaryti geriau?“, „Nudilusių dantų atstatymas, sąkandį keliant kompozitais“, „Okliuzija gydytojo odontologo praktikoje“, Konferencija „Odontologijos naujovės praktikoje“, Teorinis- praktinis seminaras „Estetinis priekinių ir krūminių dantų restauravimas kompozitais ir stiklojonomerais. Endodontiškai gydyto krūminio danties restauravimas stiklopluošto kompozitu EVERX ir tiesioginiu užklotu.“, „Nedelsiamas protezavimas ant implantų: komandinis požiūris“  Dr. Ana Ferro ir Dr. Filipe Teixeira., „Intraligamentinė anestezija. Nuo mokslinės informacijos, klinikinių studijų iki praktikos“, Tarptautinė mokslinė praktinė konferencija „Endobaltic 2014“, „Naujovės ir aktualijos odontologo praktikoje“,  „Bedančių žandikaulių protezavimas. All-on-4 protokolas pagal Dr. Paulo Malo“, Tarptautinė konferencija „Quintessence Baltic Bruxismus“, „Aktualūs ergonomikos odontologijoje klausimai“.

 

 

EGLĖ GAILIŪNIENĖ


Gydytoja odontologė

Eglė baigė LSMU Odontologijos fakultetą. Dirba gydytoja odontologe. Specialistė domisi terapiniu, endodontiniu gydymu, estetiniu plombavimu ir periodontologiniu gydymu.

E.Razgūnaitė dalyvavo seminaruose apie odontologijos naujoves praktikoje, burnos ligų profilaktiką ir reabilitaciją, domėjosi kompozicine restauracija, jos funkcijomis ir estetikos menu, nuolat tobulinasi ir įvairiuose mokymuose, konferencijose. Dalyvavo  "Perfection in Dentistry. World Leaders' Aims and Achievements", "20 metų nepriklausomoje odontologijoje",  "Periodontologija šiandien. Profilaktika ir gydymo taktika", "Vaikų odontologijos aktualijos".

Eglė įsitikinusi, kad daugelis pacientų jaučia baimę atvykę pas odontologą, todėl jos tikslas - padėti pacientams įveikti šią baimę ir abipusiu bendradarbiavimu pasiekti geriausių rezultatų.

 

 

VAIDA PUODŽIŪNAITĖ


Gydytoja odontologė

Gydytoja baigė Vilniaus universitetą Medicinos fakultetą ir įgijo gydytojo odontologo klasifikaciją.

Nuolatos tobulinasi įvairiuose odontologijos kursuose ir seminaruose: Krūminių dantų vainikų defektų atstatymas, panaudojant šiuolaikinius kompozitus ir adhezyvus, kompozicinės restauracijos – funkcijos ir estetikos menas, estetinis priekinių ir krūminių dantų restauravimas kompozitais ir stiklojonomerais, endodontiškai gydyto krūminio danties restauravimas stiklo pluošto kompozitu Ever X ir tiesioginiu užklotu, naujovės ir aktualijos odontologo praktikoje.

 

 

INETA KARMONIENĖ


Gydytoja odontologė

 

 

RENATA KRUOPYTĖ


Gydytoja odontologė

 

 

BENITA VAREIKAITĖ


Burnos higienistė

 

 

LAURA RUPŠĖ


Burnos higienistė

 

 

KAROLINA PAKALNYTĖ


Gydytojo odontologo padėjėja - burnos higienistė

 

 

DIANA GIŽAITĖ


Gydytojo odontologo padėjėja - burnos higienistė

 

 

VIKTORIJA STAŠKŪNAITĖ


Gydytojo odontologo padėjėja

 

IEVA ŠTEINIENĖ


Personalo vadovė

 

MARTYNA NEBILEVIČIŪTĖ


Administratorė