Kompleksinis požiūris į sveikatą

Jūsų šypsena - profesionalų rankose

Registracija

Regeneracinė medicina – perversmas odontologijoje

2020-01-14

REGENERACINĖ TECHNOLOGIJA
Implantologijos ir odontologijos klinikoje „Šypsena“ specializuojamės į kompleksinį dantų gydymą, atliekame daug chirurginių procedūrų, įskaitant dantų implantaciją, sudėtingas sinuso dugno pakėlimo, kaulo bloko, kaulo augmentacijos procedūras. Kramtymo funkcijos atstatymas implantais šiandien yra pažangiausias ir saugiausias būdas atstatyti tiek pavienius dantis, tiek visą dantų lanką.
Klinikoje burnos chirurgai jau dirba su ENDORET® PRGF® technologija. Tai BTI instituto (Ispanija) patentuota biomedicininė technologija, iš nedidelio kiekio paciento kraujo leidžianti išskirti ir sukoncentruoti augimo faktorius bei kitus proteinus, atsakingus už ląstelių ir jų funkcijų atsistatymą.
SPARTESNIS GIJIMAS
Siekiame aukščiausio saugumo ir komforto procedūrų metu, todėl nusprendėme klinikoje įsivesti Endoret®  technologiją, labiausiai pažengusią autologinę, trombocitais praturtintą, plazmos technologiją, pripažintą tiek dėl audinių atstatymo stimuliavimo ir pagreitinimo, tiek dėl biologinio saugumo. ENDORET PRGF metodas ypatingai rekomenduojamas pacientams, kurių imunitetas nusilpęs dėl lėtinių ligų, sergantiems ūminėmis ligomis, vartojantiems vaistus, kurie gali daryti įtaką gijimo procesui. Taip pat rūkaliams. Kaip žinia,  rūkymas smarkiai lėtina gijimą bei didina komplikacijų riziką pooperaciniu laikotarpiu.
ENDORET® PRGF®  metodas sumažina komplikacijų riziką po chirurginių intervencijų, pacientai jaučia didesnį komfortą pooperaciniu laikotarpiu, mažėja poreikis skausmą malšinantiems vaistams. Stabdomas kraujavimas, mažėja uždegimas, mažėja tinimas, formuojasi mažesnis randas, sumažėja infekcijos rizika, greitesnis ir geresnis gijimas.
AUDINIŲ IR FUNKCIJŲ ATKŪRIMAS NAUDOJANT MŪSŲ PAČIŲ VIDINIUS RESURSUS
Džiaugiamės galėdami pacientams pasiūlyti procedūrą, kuri pagreitina gijimą, palengvina pooperacinį laikotarpį, padeda išvengti vietinio uždegimo.
Prieš chirurginę procedūrą  iš paciento venos paimame kraujo ir jį centrifuguojame. Viena išskirtinių Endoret® technologijos savybių – tai galimybė išgauti iki 5 skirtingų biologiškai suderinamų formų: supernatantą, skystį, krešulį, fibrino membraną arba transplantą.  
Paciento kraujo elementai paruošiami su ENDORET PRGF sistema. Procedūros metu atliekama paciento kraujo trombocitų aktyvacija, kuri skatina ir pagreitina  audinių regeneraciją. Centrifugavimo metu gaunama neaktyvuota ENDORET plazma, kuri aiškiai suskirstoma į frakcijas. Iš atskirų frakcijų gaminamos skirtingos plazmos terapinės formos, toliau gydyme naudojamos dantų implantų ir kaulinio audinio pakaitalo apdirbimui. 
SAUGIOS IR KOMFORTIŠKOS CHIRURGINĖS PROCEDŪROS
Toks didelis universalumas išplečia šios biomedicininės technologijos gydymo galimybes bei suteikia įvairioms situacijoms pritaikyti geriausiai tinkantį klinikinį sprendimą, todėl klinikoje šią technologiją naudojame įvairioms procedūroms. Pavyzdžiui, implantacijos metu įvedamas trombocitų krešulys kartu su dirbtiniu kaulu. Taip išvengiama sudėtingų augmentacijos procedūrų, sunkaus pooperacinio laikotarpio ir ilgo sveikimo.
Apskritai, pradėjus taikyti šią technologiją klinikoje, pacientų gydymo ir sveikimo patirtį pakėlėme į aukštesnį lygį. PRGF® technologiją galime naudoti ir kasdienėje praktikoje, pavyzdžiui, po dantų šalinimo, dantenų recesijos mažinimui  ar kitoms periodonto ligoms gydyti.
Kitaip tariant, šia procedūra pagreitiname minkštųjų audinių gijimą, skatiname kaulinio audinio regeneraciją, implantacijos metu stimuliuojame greitesnį implanto prigijimą. Atsirado didesnės implantų prigijimo ir greitesnio sveikimo galimybės pacientams, turintiems imuninės sistemos ligų, cukrinį debetą ir pan.