Terapinis dantų gydymas

Jūsų šypsena - profesionalų rankose

Registracija

Rekomenduojame apsilankyti pas Jus prižiūrintį gydytoją odontologą ne mažiau kaip du kartus per metus. Burnos gleivinės profilaktikos metu tikrinama bendra burnos ir dantų būklė, kontroliuojamas karieso bei dantenų ligų atsiradimas. 

Lankantis pas odontologą reguliariai, dantis pakaks gydyti konservatyviai, t.y. paviršiniai kariesai fluoruojami, o gilesni pažeidimai restauruojami kokybiškomis plombinėmis medžiagomis.

Vaikams rekomenduojama krūminių dantų vageles padengti silantais, kurie padeda emalio audiniui subręsti-mineralizuotis ir tapti atspariu kariesogeninei burnos aplinkai.

TERAPINIS DANTŲ GYDYMAS – PROFESIONALŲ RANKOSE


PROFILAKTIKA = PREVENCIJA
Aukščiausios kokybės medžiagos
Skubi pagalba – be eilės tą pačia dieną


Detaliau apie paslaugą

Kada kreiptis į gydytoją?

Sumažėjus danties emalio atsparumui, susidaro sąlygos burnoje esančioms bakterijoms bei virusų fermentams lengvai tirpdinti emalį. Ankstyvoje stadijoje dantų ėduonis pastebimas pagal menką dėmelę emalio paviršiuje ar jo duobutėse. Vėliau dėmelės paviršiuje susidaro ertmė, kuri ima didėti ir pasiekia danties pulpą. Dėl to galite jausti:

  • dantų jautrumą;
  • dantų skausmą, gėlimą nuo šaltų, karštų, saldžių ar rūgščių maisto produktų;
  • sutrinka ne tik seilių išsiskyrimas, bet ir skrandžio sulčių gamyba, todėl gali sutrikti maisto virškinimas.

Vidutiniškai kokybiškos plombos tarnauja 6-8 metus, o dažnai ir ilgiau. Tačiau pasitaiko atvejų, kai plombos nuskyla, nulūžta, atsiranda įtrūkimai ar jos tiesiog iškrenta. Reguliariai prižiūrint dantis, laikantis tinkamos burnos higienos namuose ir reguliariai atliekant profesionalią burnos higieną galima prailginti plombų tarnavimo laiką iki 10 metų ir ilgiau.

Svarbu! Rekomenduojame po nuskausminimo negerti ir nevalgyti, kol nebejausite nejautros poveikio - vidutiniškai po 2-3 valandų. Kelias dienas po dantų gydymo galite jausti jautrumą karštiems ar šaltiems gėrimams.


Donatas Cirulis

gyd. odontologas 

Vaida Puodžiūnaitė

gyd. odontologė, estetinio plombavimo specialistė 

Laura Mazecaitė-Vaitilavičienė

gyd. odontologė, vaikų gydytoja 

Ineta Karmonienė

gyd. odontologė 

Eglė Gailiūnienė

gyd. odontologė 

Greta Sakalauskaitė-Stanikūnė

gyd. odontologė 

RODYTI KONTAKTUS