Dantų balinimas

Jūsų šypsena - profesionalų rankose

Registracija

Šviesesnė dantų spalva – vienas dažnesnių pacientų pageidavimų. Dantų spalvą nulemia ne tik genetika, bet ir kasdieniai įpročiai: dažnas kavos, juodos arbatos gėrimas, rūkymas, įvairus maistas. Dantų  spalvą keičia ir anksčiau vartoti stiprūs vaistai, antibiotikai. Norint efektyviai išbalinti dantis labai svarbu nustatyti tikslią pakitusios dantų spalvos priežastį.

Balinant dantis geriausiam rezultatui gauti dažnai pakanka tik vienos procedūros, kuri užtrunka apie 1 valandą. Po dantų balinimo procedūros rezultatas matomas iškart - dantys pašviesėja 2-3 tonais. Toks greitas rezultatas pasiekiamas dėl stiprios baliklio  koncentracijos, o lazeris veikia kaip aktyvatorius, taip sustiprindamas balinamojo gelio poveikį. 

Dantų balinimo rezultatas kiekvienam pacientui yra skirtingas, tai lemia keletas faktorių – amžius, dantų emalio struktūra, dantų gyvybingumas, asmeniniai higienos įpročiai ar įgimta dantų spalva.

DANTŲ BALINIMAS – PROFESIONALŲ RANKOSE


Ofisinis dantų balinimas
2-3 tonais šviesesni dantys jau po pirmos procedūros
Dantų balinimas kapomis neišeinant iš namų


Detaliau apie paslaugą

Ar dantų balinimas kenkia dantims?
Tam, kad  dantys išliktų šviesesni negu iki procedūros, patariame laikytis rekomendacijų po dantų balinimo: naudokite balinančią dantų pastą, tarpdančių siūlą du kartus per dieną. Reikalinga laikytis nepriekaištingos burnos higienos kasdien. Jeigu pageidaujate palaikyti ypač šviesią dantų spalvą, galite kartas nuo karto naudoti ir balinimo gelį, skirtą balinti dantis namų sąlygomis. 
Visame pasaulyje dantų balinimo procedūra pripažįstama kaip nekenkianti dantims bei paviršiniam jų sluoksniui – emaliui, tačiau labai svarbu, kad darbą atliktų profesionalai, kurie atlieka procedūrą nesukeldami grėsmės dantims. Klinikoje naudojame tik sertifikuotas aukščiausios kokybės medžiagas ir dantų balinimo techniką.
Svarbu žinoti, kad plombų ir vainikėlių balinimo procedūros neveikia taip gerai, kaip natūralius dantis, tad dėl spalvos skirtumų gali tekti koreguoti plombas ar vainikėlius. Rekomenduojame dantų balinimo procedūrą atlikti porą savaičių iki estetinio plombavimo.
Nerekomenduojame balinti dantų esant dantenų uždegimui, sergant periodontitu, nusidėvėjus emaliui.
Koks geriausias dantų balinimo būdas individualiai Jums, pasitarkite su Jus prižiūrinčiu klinikos specialistu.

Benita Vareikaitė

burnos higienistė 

Karolina Jakštienė

burnos higienistė 

Rimantė Damaševičiūtė

burnos higienistė 

Simona Malinauskaitė

burnos higienistė 

Martyna Jonaitė

burnos higienistė 

Ugnė Vrubliauskaitė

burnos higienistė 

Diana Gižaitė

gyd. odontologo padėjėja burnos higienistė 

RODYTI KONTAKTUS