Pacientams iš užsienio

Jūsų šypsena - profesionalų rankose

Registracija

Intensyvus gydymas

Jeigu gyvenate užsienyje ir planuojate atvykti į Lietuvą kompleksiniam dantų gydymui, sudarysime individualų intensyvų gydymo grafiką, atsižvelgdami į viešnagės Lietuvoje trukmę.

Jeigu Jums reikalingas dantų atstatymas implantais ir protezavimas ant implantų, gydymą skirstome į du etapus: implantaciją ir nuolatinį protezavimą.

Visam gydymo plano įvykdymui reikalingi du gydymo etapai. Per pirmąjį atvykimą pilnai ištirsime ir numatysime gydymo eigą. Implantacija ir, jeigu reikalinga, laikinas protezavimas bus atliktas per pirmąjį atvykimą.

Vidutiniškai po 3 mėnesių – nuolatinio protezo fiksavimas ant implantų.

Tam, kad galėtume tinkamai ir efektyviai suplanuoti Jūsų vizitus klinikoje, preliminarų gydymo planą sudarome ir nuotoliniu būdu, dar prieš planuojant kelionę į Lietuvą. Taip bus patogiau planuoti savo laiką ir finansus.

Visų specialistų paslaugos vienoje vietoje

Siūlome maksimalų gydymo plano įgyvendinimą per optimaliai trumpą laiką. Modernioje klinikoje suburta visų odontologijos sričių specialistų komanda. Pilnas klinikinis ištyrimas, gydymas ir profilaktinė priežiūra vyksta vienoje vietoje. 

Klinikoje atliekame visas procedūros nuo terapinio dantų gydymo iki sudėtingų chirurginių operacijų. Subūrėme ypatingai stiprią chirurgijos, implantacijos ir protezavimo specialistų komandą, kuri, taikydama pažangias technologijas, specialistų patirtį ir komandinį darbą, gali įgyvendinti itin sudėtingus dantų lanko atstatymo atvejus.

Klinikoje dirba patyrę tretinio lygio specialistai iš VU Žalgirio, Santaros klinikų, todėl užtikriname pažangiausius gydymo metodus, remdamiesi patyrusių specialistų ilgalaike praktika ir sukauptomis žiniomis.

Šiuolaikinė implantacija ir protezavimas per vieną dieną

Šiuolaikinės technologijos ir specialisto kompetencija leidžia atlikti  chirurgines procedūras ir laikiną protezavimą per vieną dieną.

Per vieną vizitą klinikoje atliekame visas reikalingas procedūras: jeigu reikia, pašalinami nereikalingi dantys, atliekama kaulo augmentacija ir  įsriegiami reikalingi implantai.

Tą pačią dieną dantų technikų laboratorijoje gaminamas laikinas dantų protezas, kuris nešiojamas, kol gyja implantai.

Gydymo plano sudarymas nuotoliniu būdu

Preliminariai gydymo kainai ir gydymo eiliškumui nustatyti pakanka panoraminės dantų nuotraukos, kurią galite atsiųsti elektroniniu paštu ar kitu Jums patogiu būdu.

Taip galime įvertinti bendrą dantų būklę, bendradarbiauti parenkant geriausią gydymo planą, atitinkantį Jūsų finansines galimybes bei estetinius lūkesčius. 

Konsultuojame Jums patogiu būdu – telefonu, elektroniniu paštu, Skype ar Facebooke.

Apgyvendinimo ir pervežimo paslaugos

Jūsų patogumui pasirūpiname ir pervežimu iš oro uosto bei apgyvendinimu viso gydymosi metu.
Apgyvendinimui galite rinktis patogų viešbutį su partnerio nuolaida arba modernius apartamentus, įrengtus čia pat klinikos. 

Esant sudėtingam kompleksiniam gydymui klinikos apartamentai pacientams skiriami be jokio apgyvendinimo mokesčio.