Bedančio žandikaulio atstatymas

Bedančio žandikaulio atstatymas ant 4 implantų

Jeigu netekote daugumos ar visų dantų, dantų atstatymas ant 4 implantų yra viena pažangiausių bedančių pacientų gydymo dantų implantais metodika.

Bedančio žandikaulio atstatymas ant 4 implantų tai tokia implantų sistema, kuri leidžia visą dantų tiltą pritvirtinti vos prie 4 implantų. Vieno vizito klinikoje  metu įsriegiami implantai, ant kurių tvirtinami nauji laikini ar nuolatiniai dantys, kurie gaminami dantų technikų laboratorijoje tą pačią dieną. Toks dantų atkūrimas taip pat tinkamas, kai implantuojama momentiškai, t.y. pašalinami sugedę dantys ir po to iš karto sriegiami implantai.

Dar pačią dieną pagaminamas ir uždedamas estetinis laikinas plastikinis protezas implanto gijimo laikotarpiui, po vidutiniškai 6 mėnesių atliekamas nuolatinis protezavimas ant implantų.

Implantų gijimo laikotarpiu pacientas nejaučia didesnio diskomforto - gali grįžti į įprastą dienos režimą su estetiškai atrodančiais dantimis.

Neišimamas protezas, kuris fiksuojamas ant keturių implantų, yra itin stabilus ir tvirtas, jo nereikia išimti miego metu. Pagrindinis neišimamo protezo privalumas – komfortas:

 ✓ Pacientas pamiršta įtampą kalbant, kramtant maistą ar juokiantis. Nėra jokios tikimybės, kad protezas iškris.

✓ Galima aktyviai judėti, sportuoti, laisvai bendrauti, valgyti kietą maistą.

✓ Tai unikalus bedančio žandikaulio dantų atstatymo metodas, kai vietoje tradiciškai 6-8 implantų įsriegiami tik 4 implantai. Ant jų fiksuojama neišimama dantų plokštelė. Toks protezas yra patogus, ilgaamžiškas ir estetiškas.

Protezavimas ant implantų po bedančio žandikaulio atstatymo procedūros

I-as vizitas. Po 3-6 mėnesių, prigijus danties implantui, pradedamas protezavimo etapas. Implantą sriegęs chirurgas atidengdamas implanto viršūnę uždeda gijimo galvutę – taip per 2-3 savaites apie danties implantą susiformuoja dantenos. 

II-as vizitas. Susiformavus dantenoms, gydytojas ortopedas padaro paciento dantų lanko atspaudą, kuris siunčiamas į laboratoriją. Joje pagaminamas paciento sąkandį atitinkantis vainikėlis ar kitas protezas.

III-ias vizitas. Paskutinio vizito metu laboratorijoje pagamintas dantis ar kitas protezas pritvirtinamas prie prigijusio  implanto nuolatiniam nešiojimui.

Informuojame, kad ūmiais atvejais, Implantologijos ir odontologijos klinikos „Šypsena“ ne darbo metu  dėl skubios pagalbos: sutinimo, ūmaus skausmo, pūliavimo ir pan. nukreipiame pacientus į budinčią Kliniką skubos tvarka pas budintį gydytoją (burnos chirurgą) be išankstinės registracijos. Žemiau pateikiame budinčios Klinikos rekvizitus:

VšĮ Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Adresas: Žalgirio g. 115, 117, Vilnius
Tel. Nr. (8 5) 272 10 31, el. paštas info@zalgirioklinika.lt

Specialistai

Lina Pauliukonienė

Vyr. gyd. odontologė I Klinikos direktorė
OPL-02259
Panevėžys, Vilnius

Eglė Žukauskaitė

Gyd. odontologė ortopedė
OPL-05401 OPL-04758
Panevėžys, Vilnius

Julius Jankauskas

Gyd. odontologas burnos chirurgas
OPL-04610 OPL-05250
Panevėžys, Vilnius
Registruotis