Estetinis dantų plombavimas

Estetinis plombavimas – estetinės odontologijos sritis, klinikos specialistai naudoja aukščiausios kokybės sertifikuotas plombines medžiagas, kurios turi itin plačią atspalvių gamą. Estetinio plombavimo metu dantys išskirtinai kuopščiai atkuriami sluoksniais, artimais natūraliai danties anatomijai. Taip sukuriama natūrali danties išvaizda: spalva, skaidrumas, forma, individualūs danties bruožai. Pacientai renkasi estetinį plombavimą, kai reikalinga:

  • Atkurti nuskilusius, nudilusius dantis.
  • Atkurti traumų pažeistus dantis.
  • Uždaryti tarpus tarp dantų.
  • Norint padailinti dantų formą ar pakeisti dantų spalvą.
  • Atkurti sužemėjusį sąkandį.

Plombuojant krūminius dantis, svarbu ne tik užpildyti danties ertmę, bet ir taisyklingai atkurti prigimtinę danties formą, kas užtikrina  kramtymo efektyvumą, neleidžia žemėti sąkandžiui. Klinikos specialistai maksimaliai saugo natūralius danties audinius

Estetinio plombavimo procedūrą galima atlikti per vieną vizitą. Paprastai plombuojami 4-6 dantys, tai užtrunka 4-6 valandas. Priklausomai nuo to, kaip jaučiasi pacientas, galima plombuoti ir daugiau dantų, todėl kardinalus pokytis gali būti pasiekiamas vos per vieną vizitą. Žinoma, didėjant darbų apimčiai didėja ir estetinio dantų plombavimo kaina (preliminarios kainos apačioje).

Detaliau apie estetinį dantų plombavimą
Kaip atliekamas estetinis dantų plombavimas?

Klinikoje specialistai naudoja aukščiausios kokybės sertifikuotas plombines medžiagas, kurios turi itin plačią atspalvių gamą, todėl taikant sluoksniavimo techniką galimą sukurti individualų, natūraliai atrodantį, danties atspalvį. 

Estetinio plombavimo metu prarasti danties audiniai atkuriami taip, kad savo forma, spalva ir paviršiaus mikro struktūra prilygtų natūraliam danties vaizdui. 

Siekdami užtikrinti dantų restauracijos kokybę ir ilgaamžiškumą, procedūrų metu naudojame tik sertifikuotas medžiagas, todėl estetinio plombavimo restauracijos gali tarnauti 8-10 metų ir ilgiau.

Kaip elgtis po estetinio dantų plombavimo?

Po estetinio plombavimo procedūros pacientams rekomenduojame ne tik du kartus į metus atlikti profesionalią burnos higieną, bet ir atnaujinti restauruotų dantų paviršiaus blizgesį reguliariai poliruoti dantis deimantine pasta pas Jus prižiūrintį gydytoją.

Specialistai

Edita Budrienė

Gyd. odontologė, estetinio plombavimo specialistė
OPL-04215
Vilnius

Ieva Šimienė

Gyd. odontologė, estetinio plombavimo specialistė
OPL-04206
Panevėžys

Evelina Gudaitytė

Gyd. odontologė, estetinio plombavimo specialistė
OPL-04455
Panevėžys

Vaida Striogienė

Gyd. odontologė, estetinio plombavimo specialistė
OPL-04220
Tikslinėse atostogose
Panevėžys
Kainos Panevėžyje
Paslaugų sąrašas

Estetinis dantų plombavimas kaina, EUR

Estetinis danties plombavimas

150-200

Dentalinis modeliavimas iš vaško (1 dantis) 

30
Registruotis