Finansavimas

Jūsų šypsena - profesionalų rankose

Registracija

Už suteiktas paslaugas klinikoje atsiskaitykite Jums patogiu būdu - grynaisiais, mokėjimo kortele ar pavedimu.

Kuriame lanksčias atsiskaitymo už paslaugas sąlygas, todėl bendradarbiaujame su valstybine teritorine ligonių kasa dėl nepilnamečių ir asmenų, sulaukusių senatvės pensijos, protezavimo.

Patogiai atsiskaitykite sveikatos draudimo kortele ar išsimokėtinai, pasirinkę General Financing medicininį lizingą.

Dėl lanksčių atsiskaitymo sąlygų teiraukitės klinikos registratūroje, kartu parinksime Jums patogiausią atsiskaitymo už paslaugas būdą. 


Medicininės paslaugos - išsimokėtinai su General Financing

Implantologijos ir odontologijos klinika „Šypsena“ bendradarbiauja su lizingo bendrove General Financing, teikiame GF Medlizingo medicinos ir sveikatinimo paslaugų išsimokėtinai paslaugą. 

Tam, kad galėtume įvertinti lizingo galimybę, su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Pasirašę medicininio lizingo sutartį:

 • metinė palūkanų norma tik 8%;
 • sandoris sudaromas net iki 84 mėnesių laikotarpiui;
 • avansinė įmoka – nuo 0 Eur;
 • bendra suma, kurią suteikiame naudotis – nuo 50 iki 15000 Eur;
 • pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių.

Kaip patogiai atsiskaityti už GF Medlizingo paslaugas:

 • Galėsite pasirinkti Jums patogią įmokos mokėjimo dieną;
 • Už gautą paslaugą kas mėnesį mokėsite vienodo dydžio įmokas;
 • Įmokas galite mokėti Lietuvos pašte, „Lietuvos spaudos“ kioskuose, loterijos „Perlas“ terminaluose, Maximos parduotuvių kasose ir bankuose: DNB, „Danske Bank“, SEB, „Swedbank“, „Citadelė“, Šiaulių bankas ir Medicinos bankas.
 • „Swedbank“, „Danske Bank“, DNB , Nordea Bank Lietuva ir SEB banko klientai gali pasirašyti sutikimą dėl periodinio mokėjimo paslaugos.
 • Daugiau apie GF Medlizingo paslaugą ir lizingo sąlygas rasite čia: www.medlizingas.lt ir www.gf.lt.
Dantų protezavimas TLK lėšomis

Šiuo metu galioja nustatyta dantų protezavimo paslaugų teikimo ir išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto tvarka. Pagal šią tvarką teisę į dantų protezavimą, kompensuojamą iš PSDF biudžeto, turi šių kategorijų apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu: 

 • asmenys, kuriems sukako senatvės pensijos amžius;
 • vaikai iki 18 metų, kaip tai numatyta Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo 2 straipsnyje;
 • asmenys, Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais asmenys. 

Dantų protezavimo paslaugų išlaidos kompensuojamos iš PSDF biudžeto asmenims pagal faktines dantų protezavimo išlaidas, bet ne daugiau kaip:

 • pensininkams, nedarbingiems arba iš dalies darbingiems asmenims, kurie turi mažiau kaip 10 funkciškai visaverčių kontaktuojančių natūralių ar kokybiškų protezuotų antagonistinių dantų porų nuo pirmojo krūminio danties iki kitos pusės pirmojo krūminio danties, bei tiems, kuriems diagnozuotas didesnis nei II laipsnio patologinis visų dantų nudilimas (daugiau kaip 1/3 danties vainiko aukščio) - iki 463,13 Eur;
 • pensininkams, nedarbingiems arba iš dalies darbingiems asmenims, kurių bedantis apatinis žandikaulis 4, 5, 6 dantų srityje yra mažesnio nei 12 mm storio - iki 1 424,99 Eur;
 • vaikams:

1) kurių kramtymo sistema dar vystosi, kai protezuojama laikinais dantų protezais, pagamintais iš laboratorijoje ar odontologijos kabinete polimerizuojamų polimerų, arba standartiniais apsauginiais metaliniais vainikėliais - iki 236,36 Eur;

2) kurių kramtymo sistema iš esmės susiformavo, kai protezuojama ilgalaikių konstrukcinių medžiagų dantų protezais, išskyrus dantų protezų gamybai skirtas skaitmenines technologijas – iki 1 424,99 Eur.

Sveikatos draudimas

Aptarnaujame pacientus, turinčius sveikatos draudimą. Pasinaudoję klinikos paslaugomis, mokėkite dalį sumos arba nemokėkite nieko, jeigu už odontologijos paslaugas draudimo sumos ribose apmoka Jūsų draudimo bendrovė. Šiuo metu bendradarbiaujame su šiomis draudimo bendrovėmis:

Compensa Life Vienna Insurance;

Gjensidige Baltic;

Lietuvos draudimas;

ERGO draudimas;

BTA draudimas.

Atvykdami į vizitą su savimi turėkite draudimo kortelę ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Pasinaudojus odontologijos paslaugomis greitai ir paprastai nurašysime dalį arba visą sumą už suteiktas paslaugas klinikoje.


Ieva Šteinienė

personalo vadovė 
+37064017473
personalas@sypsenaok.lt

Martyna Nebilevičiūtė

administratorė 
+3706 40 17473
info@sypsenaok.lt

Karolina Grigaliūnaitė

administratorė 
+37064017473
info@sypsenaok.lt