Sedacija

Sedacija Vilniaus klinikoje


Šiuolaikinės odontologijos pažanga siejama ne tik su sėkmingu dantų gydymu, bet ir su paciento komfortu procedūrų metu. Sedacija pacientams taikoma siekiant iki maksimumo sumažinti skausmą, baimes ir užtikrinti sklandų gydymo procesą. Tai suteikia pacientams galimybę atsipalaiduoti ir patirti dar mažiau diskomforto. Dantų gydymas su sedacija – tai būdas gydytis komfortiškai, be nerimo ir baimės.

Intraveninė sedacija – tai medikamentų sukeltas sąmonės slopinimas, padedantis pacientui atsipalaiduoti procedūros metu. Sedacijos metu naudojami specialūs vaistai, sukeliantys pacientui paviršinio miego būseną. Pacientas išlieka sąmoningas, tačiau nejaučia baimės ir skausmo, nekreipia dėmesio į supančią aplinką. Tai saugi procedūra, atidžiai atliekma klinikos profesionalų komandoje.

Dantų implantacija su intravenine sedacija

Jeigu jaučiate nerimą ir atidėliojate svarbų odontologinį gydymą dėl baimės, turite žemą skausmo slenkstį ar reikalinga didelės apimties sudėtinga operacija, Vilniaus klinikoje nuo šiol teikiame dantų implantacijos paslaugą su sedacija.

  • Komfortas ir saugumas visos procedūros metu. Gydytoja anesteziologė reanimatologė pasirūpins, kad anestezija būtų saugi, o chirurginė operacija sklandi.
  • Sedacija – tai  medikamentų sukeltas sąmonės slopinimas. Procedūros metu nejausite jokių nemalonių pojūčių ar skausmo, maksimaliai atsipalaiduosite.
  • Visos sedacijos metu gyvybinių funkcijų stabilumą užtikrina gydytoja anesteziologė reanimatologė. Yra stebimas širdies darbas, arterinis kraujospūdis, deguonies koncentracija kraujyje.

Registruotis