Estetinis dantų plombavimas

Jūsų šypsena - profesionalų rankose

Registracija

Estetinis plombavimas – estetinės odontologijos sritis,  taikoma atkurti nuskilusius, nudilusius, traumų pažeistus dantis, taip pat jeigu norite padailinti dantų formą ar uždaryti tarpus tarp dantų. 

Estetinio plombavimo metu dantys atkuriami sluoksniais, artimais natūraliai danties anatomijai. Taip sukuriama natūrali danties išvaizda: spalva, skaidrumas, forma, individualūs danties bruožai.

Plombuojant krūminius dantis, svarbu ne tik defektiškai užpildyti danties ertmę, bet ir taisyklingai atkurti prigimtinę danties formą, tai užtikrina  kramtymo efektyvumą, neleidžia žemėti sąkandžiui. Plombuojant estetiškai maksimaliai išsaugomi natūralūs danties audiniai.

Šią procedūrą galima atlikti per vieną vizitą. Paprastai plombuojami 4–6 dantys, tai užtrunka 4–6 valandas.

Priklausomai nuo to, kaip jaučiasi pacientas, galima plombuoti ir daugiau dantų, todėl kardinalus pokytis gali būti pasiekiamas ir per vieną vizitą. Taip su pertraukomis galima suplombuoti 8-10 dantų.

ESTETINIS PLOMBAVIMAS – PROFESIONALŲ RANKOSE


Greitas rezultatas
Maksimali estetika
Dantų atstatymas po traumų


Detaliau apie paslaugą

Kuo skiriasi paprastas dantų plombavimas nuo estetinio?
Klinikoje specialistai naudoja aukščiausios kokybės sertifikuotas plombines medžiagas, kurios turi itin plačią atspalvių gamą. Taikant sluoksniavimo techniką galima sukurti itin natūraliai atrodantį individualų danties atspalvį. 
Estetinio plombavimo metu prarasti danties audiniai atkuriami taip, kad savo forma, spalva ir paviršiaus mikrostruktūra prilygtų natūraliam danties vaizdui. Siekdami užtikrinti dantų restauracijos kokybę ir ilgaamžiškumą, per procedūras naudojame tik sertifikuotas medžiagas ir gydymo technikas, kad estetinio plombavimo restauracijos būtų ilgaamžės ir tarnautų 8-10 metų.
Po estetinio plombavimo procedūros pacientams rekomenduojame du kartus per metus atlikti profesionalią burnos higieną.
Tam, kad dantys neprarastų blizgesio reikalinga atnaujinti restauruotų dantų paviršių, t.y. reguliariai poliruoti dantis deimantine pasta pas Jus prižiūrintį specialistą.

Vaida Puodžiūnaitė

gyd. odontologė, estetinio plombavimo specialistė 

RODYTI KONTAKTUS