Profesionali burnos higiena

Jūsų šypsena - profesionalų rankose

Registracija

Profesionali burnos higiena atliekama odontologo kėdėje. Procedūros metu nuo dantų paviršiaus  ir po gleivine pašalinamos minkštosios bei kietosios apnašos.  Klinikoje  naudojama AIR-N-GO sodapūtė su PEARL DROPS soda, kuri grąžina natūralų dantų šviesumą. Po profesionalios burnos higienos jausite švarius, pašviesėjusius, mažiau jautrius dantis. 

Rekomenduojame profesionalios burnos higienos procedūrą atlikti 2 kartus per metus, taip apsaugosite dantis nuo pavojingų dantų ir dantenų ligų, tokių kaip: kariesas, gingvitas, periodontitas. 

Jus prižiūrintis klinikos specialistas įvertins, kokiu dažnumu rekomenduojama atlikti burnos higieną individualiai Jums - jei dantų akmenys nelinkę susidaryti, pakaks ir vieno vizito per metus, jei yra stebimos periodonto problemos, kartais reikalingi ir 3-4 vizitai per metus.

Klinikoje burnos higienistas atlieka profesionalią burnos higieną, moko taisyklingų burnos hiegienos įpročių: kaip taisyklingai valyti dantis, kaip naudoti tarpdančių siūlą, ugdo individualios burnos higienos gebėjimus vaikams ir suaugusiems. Pritaikome individualias burnos higienos priemones.

BURNOS HIGIENA – PROFESIONALŲ RANKOSE


Pavojingų dantų ir dantenų ligų prevencija
Individualus burnos higienos mokymas
Šviesesni dantys
Detaliau apie paslaugą

Kodėl svarbu atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą?
Tam, kad burnos ertmė būtų tinkamai prižiūrėta, neužtenka valyti dantis ryte ir vakare, kartais pasinaudoti dantų siūlu ar skalavimo skysčiu. Šios burnos higienos priemonės negali 100 procentų pašalinti minkštųjų ir kietųjų apnašų.
Dantų šepetėlis, net ir naudojant jį itin atsakingai, išvalo tik 60 proc. dantų paviršiaus. 
Rekomenduojame reguliariai laikytis profesionalios burnos higienos grafiko, kaip numatė Jūsų burnos priežiūros specialistas.
Burnos higienos programa

Burnos higienos programa apima specialisto profesionalią ir individualią priežiūrą namuose. Svarbu palaikyti sveiką burnos ertmės ir dantų aplinką. Ne visas apnašas pašaliname dantų šepetėliu. Todėl besikaupiančios minkštos apnašos formuojasi kietą apnašą, susidaro palanki ertmė kauptis bakterijoms, kurios gali sukelti dantų kariesą, gleivinės ir periodonto ligas. 

Tam, kad užtikrintume maksimalią prevenciją, kviečiame registruotis pas klinikos specialistą burnos higienos priežiūros plano sudarymui. Jums priklauso:

✓ Išsami burnos higienistės dantų ir burnos ertmės apžiūra, dantų gydymo istorijos analizė.
✓ Individualios burnos higienos programos sudarymas metams.
✓ Profesionali burnos higiena individualiu dažnumu, atitinkanti Jūsų burnos ir dantų sveikatos būklę.
✓ Vizitas po apžiūros be eilės pas gyd. odontologą specialisto konsultacijai ir gydymui, jeigu reikalinga.
✓ Higienos priemonių pritaikymas asmeniškai Jums.

Dantų priežiūros akademija

Paskaitų ciklas apie taisyklingą burnos ir dantų priežiūrą mokiniams - socialiai atsakingas klinikos projektas, apimantis mokinių edukaciją ir motyvaciją. Tai sritis, kurioje, tikime, kad turime daug papasakoti, supažindinti, parodyti. Tikime, kad profesionali edukacija - tai efektyvi motyvacija. Moksleiviams pristatome šias temas:

Priešmokyklinio ugdymo vaikams ir ankstyvųjų klasių moksleiviams.  „Burnos ir dantų priežiūros ABC“. Tai interaktyvi pamoka, kurią veda Dantukų Fėja ir smagūs personažai -  ponas Dantukas ir panelė Dantukė. Pamokos metu vaikai supažindinami su taisyklinga dantų priežiūros ABC, praktiškai susipažįsta su odontologo profesija, įrankiais, sudalyvauja dantuko gydymo procese. Vyksta viktorina „Ar žinau viską apie dantukų priežiūrą?“Visiems laikams atsikratysime dantų gydytojo baimės!

Vyresniųjų klasių moksleiviams.  „Burnos ir dantų priežiūra kasdien. Mitai ir tiesa“. Paneigsime arba patvirtinsime mitus apie burnos ir dantų priežiūrą. Vyresniųjų klasių moksleiviams dalis programos skirta ir karjeros planavimui, specialybių pristatymui. Burnos higienisto, gydytojo odontologo specialybė – paklausi ir reikalinga, perspektyvi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

 

Norite, kad atvyktumėme ir į Jūsų ugdymo įstaigą? Dėl edukacinių programų datos ir laiko suderinimo kviečiame kreiptis kontaktiniu tel. Nr. +3706 40 17473 arba el. paštu info@sypsenaok.lt.

 

 

 

 


Benita Vareikaitė

Burnos higienistė 
BPL-06656

Ugnė Vrubliauskaitė

Burnos higienistė 
BPL-07466

Modesta Šavlovskaja

Burnos higienistė 
BPL-07787

RODYTI KONTAKTUS